Бейл и CR7 с голове, Реал не победи | sportcafe.bg

Дидро
15.09.2013, 09:25 (обновена 15.09.2013, 09:34)
Кристиано Роналдо и Гарет Бейл в дебюта на уелсеца

Новият убийствен дует за 194 милиона евро - Роналдо и Бейл, вече дава плодове в Реал.

Гарет Бейл тръгна на пета скорост в Реал с гол и добра игра, но не и с победа. "Белия балет" не победи като гост на приятната изненада в Примера дивисион Виляреал - 2:2.

Домакините поведоха с гол на Кани, но Бейл изравни преди почивката. Кристиано Роналдо, вторият най-скъп трансфер в историята след Бейл, изведе Реал напред.

В края бившият кадър на Барселона Джовани дос Сантос изравни и вгорчи дебюта на Бейл. Виляреал, завърнал се новак в Примера, има вече 10 точки в 4 мача, колкото и "кралския клуб".

Барселона се измъкна в добавеното време - 3:2 у дома над Севиля. Каталунците си отдъхнаха с попадение на Алексис Санчес, горещо оспорвано от гостите.

Първо - защото дойде извън трите добавени минути, и второ - с претенции за нарушение на Лео Меси преди асистенцията му към Санчес.

Атлетико е другият тим с пълен актив (освен Барса), след като повали в Мадрид Алмерия с 4:2.

Oще: алексис санчес  барселона  виляреал  гарет бейл  кристиано роналдо  примера дивисион  реал мадрид  севиля