Бейл, Роналдо, Бензема - 2-3-2

Гарет Бейл изигра много силен мач срещу Севиля за разлика от Ел Класико. Снимка: Getty Images
Гарет Бейл изигра много силен мач срещу Севиля за разлика от Ел Класико.

Голова система 2-3-2 използва Реал Мадрид за разгрома със 7:3 над Севиля на "Бернабеу".

Гарет Бейл започна голедата с два удара в целта до средата на първото полувреме, Кристиано Роналдо реализира хеттрик, а Карим Бензема се разписа веднъж между попаденията на португалеца и оформи крайния резултат 10 минути преди края.

След критиките, които изтърпя след Ел Класико, Гарет Бейл излезе пределно мотивиран срещу севилци и освен с двата гола се отличи и с две асистенции и куп създадени опасности.

Севиля доигра последния четвърт час с човек по-малко, след като Стефан Мбиа заслужено беше изгонен за удар без топка в лицето на Модрич.

Със спечелените 3 точки Реал отново е на 6 от лидера Барселона и на 2 след съгражданите от Атлетико, които обаче са с мач по-малко.