Неймар и Меси си поиграха - 4:1 | sportcafe.bg

Неймар и Меси си поиграха - 4:1

Дидро
25.09.2013, 00:21 (обновена 25.09.2013, 00:48)
Меси и Неймар след гол за Барса срещу Реал Сосиедад

Меси и Неймар се поздравяват, след като бразилецът сложи топката на главата на аржентинеца за втория гол на Барса. Футболът е детска игра за тези двамата...

Барселона превърна футбола в детска игра с две много палави деца - Неймар и Меси. Двамата за първи път вкараха заедно в един мач, а и записаха по една асистенция.

Каталунците прегазиха с 4:1 Реал Сосиедад, един от най-сериозните отбори в Примера дивисион, който играе и в Шампионската лига.

Меси и новата звезда Неймар показаха синовете си на "Камп ноу" преди мача, а атмосферата бе празнична.

Карнавалът стана пълен, когато започна и двубоят. Неймар откри в петата минута (първи гол в първенството), а Меси удвои с глава в 8-ата минута след асистенция на бразилеца.

После вкара Серхио Бускетс, а в края Меси даде голов пас на Марк Бартра да довърши гостите.

Те върнаха едно попадение за 3:1 чрез Де ла Бела.

Барса е с 6 от 6 победи в първенството, като вкарва четири гола в трети пореден мач.

Но на върха има и друг тим, който поддържа темпо с Барселона. Атлетико трудно пречупи у дома Осасуна с 2:1 и също е с пълен актив от 18 точки в 6 мача.

Предстои градско дерби с Реал на "Сантяго Бернабеу" в събота.

Oще: атлетико  барселона  лионел меси  неймар  осасуна  реал сосиедад