Левски би Калиакра в контрола вместо в мач от "А" група

Исмаил Иса вкара единствения гол в Каварна Снимка: Sportal.bg
Исмаил Иса вкара единствения гол в Каварна

Левски спечели с 1:0 гостуването си на Калиакра в мач, който трябваше да бъде от XIX кръг на "А" група, но в крайна сметка се оказа приятелски.

Както е известно, благодетелят на каварненци Цонко Цонев не позволи да има двубой за първенството, но използва факта, че на стадиона имаше фенове на отборите и нареди да се състои контрола с две полувремена от по 35 минути.

В началото на мача домакините имаха две чисти възможности да поведат, но ги пропиляха с лека ръка.

Лошата вест за Левски е, че зимната покупка Даниел Димов получи контузия, след като стъпи накриво. Той не можеше да стъпва на болния си крак и бе заменен от Грийн.

Гола за "сините" отбеляза Исмаил Иса с глава в 46-ата минута. Христо Йовов центрира от корнер към Грийн, който продължи топката към централния нападател и той на свой ред от няколко метра не сбърка.