19.04.2014, 08:55 (обновена 19.04.2014, 09:32)
джокович на индиън уелс 2014

Снимка: © gettyimages

Сърбинът ще спори с Федерер за място на финала

Новак Джокович победи Гилермо Гарсия-Лопес и достигна до полуфиналите на "Мастърса" в Монте Карло. Сърбинът срещна трудности, след като загуби първия сет с 4:6, но след това обърна резултата с 6:3, 6:1.

На полуфинала Джокович ще срещне Роджър Федерер.

След загубата на първия сет, събитията на корта се развиваха равностойно до 3:3 гейма във втората част.

Испанецът имаше шанс за пробив, но Джокович го спаси и взе гейма, а след това спечели и следващите два, за да изравни за 1:1.

В последната част от двубоя Джокович помете съперника си и след 6:1 си уреди среща с Федерер.

Oще: монте карло  новак джокович  роджър федерер  тенис