Порой от голове в Испания | sportcafe.bg

Порой от голове в Испания

24.11.2013, 09:41 (обновена 24.11.2013, 09:46)
кристиано, представяне в реал

Португалецът няма спиране този сезон.

Близо по 6 гола средно на мач паднаха в четирите съботни срещи от испанската Примера дивисион.

Барселона без Лео Меси победи "само" с 4:0 Гранада, а Реал Мадрид си тръгна с 5:0 като гост на Алмерия.

Атлетико Мадрид впечатли със 7:0 срещу Хетафе на "Калдерон", а Реал Сосиедад и Селта изиграха най-оспорвания мач, преминал през обрати, но в крайна сметка спечелен от баските с 4:3.

И четирите попадения за Сосиедад реализира Карлос Вела.

Барса получи спорна дузпа в 19-та минута, която бе реализирана от Иниеста, а малко преди края на полувремето Фабрегас, отново от дузпа, но далеч по-справедлива, покачи на 2:0.

Алексис Санчес и Педро оформиха крайния резултат в края на срещата.

Кристиано Роналдо даде тон на Реал още в 3-та минута, а "кралете" чакаха втория си гол чак до 61-та, когато Бензема се разписа за столичани.

Последваха голове на Бейл, Иско и Алваро Мората.

Атлетико Мадрид продължава да е втори на три точки след Барса и на три пред Реал.

Раул Гарсия отбеляза две от попаденията за 7:0 над Хетафе, а другите бяха дело на различни футболисти, но обичайните заподозрени Диего Коща и Давид Вия естествено бяха сред тях.

В листата на голмайсторите води Кристиано Роналдо със 17 попадения, а втори с 14 е Диего Коща.

Oще: барселона  кристиано роналдо  примера дивисион  реал мадрид