Мадридските лидери с победи | sportcafe.bg

Минимални победи за мадридските лидери

16.03.2014, 08:50 (обновена 16.03.2014, 08:59)
кристиано гол срещу бетис при 5-0 като гости на 18 ян 2014

Кристиано донесе победата при гостуването на Малага

Отборите на Реал и Атлетико Мадрид постигнаха победи в срещите си от 28-ия кръг на испанското футболно първенство.

"Кралете" се наложиха с 1:0 при визитата си на Малага, докато "дюшекчиите" надиграха Еспаньол със същия резултат у дома.

Единственото попадение в двубоя на "Висенте Калдерон" отбеляза Диего Коща в 55-та минута. За него това е гол №23 от началото на сезона в Ла Лига.

Няколо часа по-рано Кристиано Роналдо дари трите точки на Реал.

В средата на първото полувреме Кристиано получи далечен пас от Бейл, излъга трима и с отсечен нисък удар по диагонала не остави шансове на Вили Кабайеро - 0:1.

Лошата новина за Карло Анчелоти е контузията на Карим Бевзема, който напусна терена след сблъсък със съотборника си Роналдо.

Oще: атлетико мадрид  кристиано роналдо  примера дивисион  реал мадрид