Суарес ухапа Бране Иванович и Челси

Суарес предизвика огромен скандал... Снимка: getty images
Суарес предизвика огромен скандал...

Луис Суарес се разписа в 7-та минута на добавеното време, за да осигури едната точка на Ливърпул срещу Челси.

Двата отбора направиха зрелищно 2:2 на "Анфийлд", а уругваецът беше основното действащо лице на терена.

Освен, че отбеляза в последните секунди, Суарес предизвика огромен скандал, след като ухапа бранителя на лондончани Бранислав Иванович в наказателното поле на "сините", което със сигурност ще му донесе голямо наказание от Футболната асоциация.

Иначе Оскар изведе гостите напред в 26-та минута. В началото на второто полувреме по уникален начин се включи бившият играч на Челси Даниел Стъридж, който първо удари греда, а по-късно - в 52-та минута, изравни резултата.

Само пет минути след това обаче гостите отново излязоха напред, след като Еден Азар реализира точно дузпа, отсъдена за игра с ръка на Суарес.

В седмата минута на добавеното време именно уругваецът бе герой за Ливърпул, след като засече с глава центриране на Стъридж и донесе точката на мърсисайдци.