Арсенал с нова победа в Азия | sportcafe.bg

Арсенал с нова победа в Азия

26.07.2013, 15:49 (обновена 26.07.2013, 15:52)
арсенал радост - ШЛ 2012

Арсенал е 4 от 4 това лято и е вкарал 19 гола.

Азиатското турне на Арсенал протича доста по-добре от това на шампиона Манчестър Юнайтед.

"Топчиите" победиха с 2:1 японския Урава Ред Даймъндс и записаха четвъртия си успех в предсезонните контроли.

Възпитаниците на Арсен Венгер стигнаха до успеха през второто полувреме, когато точни бяха Лукас Подолски три минути след подновяването на играта за втората част и Чуба Акпом в самия края на двубоя.

Юки Абе бе изравнил за домакините в 58-ата минута с мощен удар, но тимът му не успя да задържи равенството в последните минути на мача.

По този начин Арсенал записа четвърта победа в приятелските си мачове, след успехите над Дрийм тийм на Индонезия (7:0), Виетнам (7:1) и Нагоя Грампус (3:1).

Oще: арсенал  висша лига  ливърпул  манчестър юнайтед  фенове