Бербатов и Фулъм изпуснаха победа

Сезонът не започва силно за Бербатов и Фулъм.

Димитър Бербатов записа четвърти мач без гол, а Фулъм изпусна глупаво победа - 1:1 у дома срещу Уест Бромич.

Гостите изравниха с гол на Гарет Макуоли в добавеното време. Преди това домакините бяха повели с попадение на Стив Сидуел.

Така Фулъм няма победа в трети пореден мач и остава с 4 точки в класирането. Бербатов бе сменен от Уго Родалега в 78-ата минута.

Александър Тонев влезе като резерва в 87-ата минута за Астън Вила, загубил с 1:2 у дома от Нюкасъл.

Тотнъм спечели у дома над Норич с 2:0 (два гола на Гулфи Сигурдсон), а Арсенал удари с 3:1 като гост Съндърланд. Две попадения вкара Аарън Рамзи, а едно добави Оливие Жиру.

С успеха тимът на Арсен Венгер е на първо място поне до понеделник, когато Ливърпул гостува на Суонси.