11.08.2014, 09:32 (обновена 11.08.2014, 09:40)
Тони Силва

Снимка: © Sportal.bg

Тони Силва вкара гол, какъвто рядко се вижда по нашите терени.

ЦСКА разби с 4:0 новака Хасково на стадион "Българска армия" и излезе на първо място в "А" група.

Завърналият се след три месеца отсъствие капитан Валентин Илиев даде тон с първия гол, а бижуто на вечерта дойде за 2:0 от Тони Силва. Крилото разстреля вратаря на гостите от 30 метра.

В края първи гол за ЦСКА вкара нападателят от Люксембург Орелиен Йоаким, а за 4:0 се разписа Сержиу Буш. Румънецът е точен в трети пореден двубой на армейците.

След 4 кръга отборът на Стойчо Младенов води с 10 точки, Ботев има 8, а Лудогорец е трети със 7.

Левски обаче е далеч назад с едва 4 точки, след като загуби с 1:2 в Стара Загора.

"Не съм доволен, допуснахме два леки гола през първото полувреме и стана много трудно - коментира треньорът и спортен директор на "сините" Георги Иванов. - През второто полувреме отпаднахме физически и почнахме само да ритаме топката напред, а аз казах на играчите обратното - да я свалят на земята."

Гонзо не коментира темата с евентуалното завръщане на Димитър Димитров-Херо на "Герена".

Берое спечели с два гола на Жуниор Мапуку в 5-ата и 22-рата минута, като и при двете попадения сбърка вратарят на Левски Стефано Кунчев. В края на първото полувреме Валери Домовчийски намали.

Oще: а група  берое  левски  тони силва  хасково  цска