Мартин Йол: Не съм под напрежение

Мартин Йол отрече да работи под напрежение

Мениджърът на Фулъм Мартин Йол обясни, че „не се чувства под напрежение", след като тимът му беше елиминиран от Купата на Лигата от Лестър. Фулъм направи слаб старт на сезона и това веднага породи въпроси за бъдещето на холандеца начело на клуба.

Фулъм е на 14-о място във Висшата лига с едва три победи.

„Не чувствам напрежение, тъй като не сме на дъното на класирането, има още шест или седем отбора с точки колкото нашите или по-малко - обясни Йол. - Ако хората смятат, че има напрежение, така да е, но за мен това не е проблем."

След като взе две поредни победи срещу Стоук и Кристъл Палас, Фулъм не успя да отправи нито един удар срещу вратата на Саутхемптън при загубата с 0:2 в събота.

Фулъм загуби срещу Лестър с 3:4 след като победния гол падна в 89 минута, а следващите два мача на Димитър Бербатов и компания са срещу Манчестър Юнайтед в събота и срещу Ливърпул на 9 ноември.

„Има няколко отбора с 10 и 11 точки, така че трябва да постигнем изненада срещу Юнайтед или Ливърпул, а ако не след това задължително трябва да печелим точки - допълни Йол. - Срещу Палас изиграхме почти перфектно второ полувреме и спечелихме с 4:1, после същият състав игра при загубата срещу Саутхемптън, така че просто трябва да се стегнем.

„Играем добре, имаме дух, но пускаме много лесни голове."