Трагедията на Юнайтед продължава - 0:4 от М.К. Донс

Уил Григ създаде много главоболия на жалкия Юнайтед

Манчестър Юнайтед бе отстранен от турнира за Купата на Лигата след унизително 0:4 при гостуването си на тима от Първа лига Милтън Кийнс Донс.

Така "червените дяволи" все още нямат победа в официален мач под ръководството на Луис ван Гаал, след като във Висшата лига отстъпиха на Суонзи и завършиха наравно със Съндърланд.

Холандецът използва доста експериментален състав, но това едва ли може да му служи за извинение за тежкото поражение. Уил Григ даде аванс на третодивизионния тим в резултата, наказвайки груба грешка на Джони Еванс в 25-аа минута.

В 63-та минута Григ с гърди вкара за втори път топката във вратата на Давид де Хеа.

В 70-та минута току-що влезлият на терена Беник Афобе направи резултата 3:0. Отново мощният Афобе, който е юноша на Арсенал, бе точен за 4:0 в 84-та минута.