Бербатов - титуляр и асистент при 3:1 над Нант

Димитър изигра поредния си добър мач

Димитър Бербатов започна като титуляр и игра до 64-та минута при домакинската победа на Монако с 3:1 над Нант.

Българинът асистира на Хамес Родригес за първото попадение на колумбиеца в 18-та минута, а само минута по-късно Бербатов реализира гол, който обаче бе отменен заради засада.

До почивката нов гол не падна, а всичко най-интересно се случи между 72-та и 78-та минута.

Андреа Раджи и Хамес Родригес от дузпа покачиха на 3:0, а Алехандро Бедоя реализира почетното попадение за "канарчетата".

Монако събра 66 точки и заема второ място в класирането, на 6 точки пред третия Лил. Недостижим на върха е Пари Сен Жермен със 79 точки.