Манчестър Сити разгроми Милан с 5:1

Сити помете Милан в Питсбърг

Стеван Йоветич показа защо Манчестър Сити отказа да разглежда офертите от Италия, които имаха за цел да върнат черногореца на Апенините след само една година във Висшата лига.

Йоветич отбеляза два от головете при разгромната победа с 5:1 над Милан в Питсбърг.

"Гражданите" решиха всичко в рамкитте на по-малко от четвърт час през първото полувреме, когато вкараха четири от петте си гола.

Резултатът откри Стеван Йоветич в 11-та минута, Скот Синклер удвои в 13-та, Хесус Навас вкара третото попадение в 23-та, а Келечи Иеначо бе автор на четвъртия гол в 26-та минута.

Съли Мунтари върна един гол в 41-та минута, но отново Стеван Йоветич направи 5:1 в 58-ата минута.