Челси удари Витес с 3:1

Коща не успя да се разпише, но асистира за два от головете на "сините"

Челси спечели с 3:1 срещу Витес Арнем в приятелски мач, игран в Холандия, а новото попълнение Диего Коща се отличи с две асистенции в полза на лондонския клуб.

Още в третата минута испанският национал подаде към Мохамед Салах и той на празна врата откри резултата. Английският отбор вкара второто попадение в 23-ата минута чрез Сеск Фабрегас, който се разписа от фаул, отсъден за нарушение срещу Коща.

Четвърт час преди края отново бившият нападател на Атлетико Мадрид подаде към Неманя Матич, който даде аванс от три гола в полза на Челси. Домакините от Витес вкараха почетно попадение чрез Урош Джурджевич в самия край на двубоя.