Бербатов с два гола за Фулъм | sportcafe.bg

Бербатов с два гола за Фулъм

15.07.2013, 08:23 (обновена 15.07.2013, 08:25)
бербатов и лампард

Бербатов изведе Фулъм с капитанската лента

Димитър Бербатов се отчете с два гола при успеха с 3:0 на Фулъм над костариканския Картахинес в първата предсезонна контрола на тима.

Бербо изведе "котиджърс" с капитанската лента и изигра силен мач срещу непретенциозния съперник. Нападателят се разписа на два пъти в последните минути преди края на първото полувреме, а третото попадение за Фулъм бе дело на Брайън Руис.

"Здравейте от Коста Рика. Първи мач и първа победа, 3:0 за нас, и 2 гола за мен", похвали се Бербатов във Facebook.

Бербатов откри резултата в 35-ата минута след подаване на Пайтим Касани, а в 40-ата бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Йон Арне Рийзе.

На полувремето Бербатов беше заменен от Уго Родайега, който асистира за гола на Руис в 73-ата минута.

Фулъм и Димитър Бербатов ще завършат предсезонната си подготовка с две много силни контроли в рамките на по-малко от седмица.

На клубния "Крейвън Котидж" идват италианският Парма и испанският Бетис, като датите на двубоите са съответно 5 и 10 август.

Oще: висша лига  димитър бербатов  мартин йол  фулъм