Литекс се класира за четвъртфиналите за Купата | sportcafe.bg

Литекс се класира за четвъртфиналите за Купата

12.11.2014, 15:07 (обновена 12.11.2014, 15:18)
литекс радост след 4-2 като гост на лудогорец, октомври 2013

Литекс отстрани Пирин ГД с общ резултат 7:1.

Литекс се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на България по футбол след нова победа като гост над Пирин Гоце Делчев. "Оранжевите" надделяха с 4:0 и с общ резултат 7:1 продължават напред.

Още в 7-та минута Джордан направи безпомощен вратаря Янев с удар от 12-13 метра след корнер, изпълнен отдясно Малинов, и асистенция на Божиков, който свали топката в краката на голмайстора.

В 29-та минута Никола Колев изпрати за втори път топката в мрежата зад Янев след меле в наказателното поле на Пирин, с което.

В 73-ата минута Колев отбеляза втория си гол в мача след самостоятелна акция отляво и направи резултата класически в полза на Литекс. Последва и четвърти гол, чийто автор стана резервата Георги Минчев.

Oще: а група  купа на българия  литекс  пирин гоце делчев