Георги Миланов се контузи

На Миланов не му върви...

Георги Миланов започна като титуляр и игра до средата на второто полувреме при гостуването на ЦСКА Москва на Ростов в двубой от 18-ия кръг на руското първенство, завършил 0:0.

Футболист номер 1 на България за миналата година бе заменен принудително, след като получи травма. Все още не е ясно колко сериозна е контузията на българина.

След този хикс ЦСКА Москва заема четвърто място в класирането с 34 точки - на 3 зад лидера Зенит. Ростов пък е осми с 24 точки.

"Армейците" играха слабо и дори можеха да си тръгнат победени от Ростов, но на няколко пъти домакините пропуснаха изгодни положения пред вратата на Акинфеев.