Ди Мария помете Германия с гол и 3 асистенции | sportcafe.bg

Ди Мария помете Германия с гол и 3 асистенции

Дидро
04.09.2014, 08:04 (обновена 04.09.2014, 08:25)
Ди Мария

Анхел ди Мария (номер 7) направи уникален мач с три асистенции и гол (на снимката) срещу световния шампион.

60-милионният Анхел ди Мария изигра мач като за 60-милионен футболист и показа, че Юнайтед не е хвърлил парите си напразно.

Крилото разнищи Германия в контрола, повторила финала на световното и направи и четирите гола за Аржентина при успеха с 4:2 в Дюселдорф.

Ди Мария сложи топката на краката на Серхио Агуеро и Ерик Ламела, както и на главата на Федерико Фернандес за три от попаденията, преди сам да реализира четвъртото.

При 0:4 шампионите спасиха част от гордостта си пред смаяната публика и Андре Шюрле и Марио Гьотце върнаха два гола.

Но голямото шоу изнесе Ди Мария. Другото ново попълнение на Манчестър Юнайтед от Аржентина - Маркос Рохо, игра като ляв бранител в мача. Гостите бяха без Лионел Меси, който официално е контузен, но всъщност отказва да играе в приятелски мачове за родината си.

Oще: анхел ди мария  аржентина  германия  контрола