Първа победа за Юнайтед в дебюта на Фалкао

Новите попълнения на Манчестър Юнайтед Андер Херера и Анхел Ди Мария записаха имената си сред голмайсторите
Хуан Мата също отбеляза попадение, като малко след това отстъпи мястото си на Радамел Фалкао, който направи официалния си дебют
Срещата бе по-специална за Рио Фърдинанд, който игра на "Олд Трафорд", но не с екипа на Юнайтед за първи път от 13 години.
Преди срещата Рио Фърдинанд обяви Джон Тери за "идиот" във връзка със расисткия скандал между него и брат му отпреди няколко години Снимка: Mirror

Манчестър Юнайтед сложи край на негативната си серия и записа първи успех в официален мач под ръководсвтото на Луис Ван Гаал.

"Червените дяволи" се справиха без особени затруднения с гостуването на Куинс Парк Рейнджърс, като победиха лондонския тим с 4:0. Срещата ще се запомни и с дебюта на новия нападател на тима Радамел Фалкао, който записа 23 минути с екипа на новия си отбор.

Освен него, първите си минути за новия си отбор записаха и други летни попълнения. Далей Блинд и Маркос Рохо изиграха цял мач, докато Анхел Ди Мария напусна поради разтежение седем минути преди края.

Головете за Юнайтед отбелязаха Анхел Ди Мария, Андер Херереа, Уейн Рууни и Хуан Мата, като добрата игра на бившия играч на Реал Мадрид в първата му среща на "Олд трафорд" бе с основно значение за крайния успех.