Моуриньо: Мачът свърши за 7 минути | sportcafe.bg

ВВС
22.03.2014, 17:02 (обновена 22.03.2014, 17:11)
Венгер и Моуриньо

Моуриньо обясни, че при 2:0 мачът с Арсенал вече е бил решен

„При 2:0 след седем минути игра мачът свърши - обясни португалецът. - След това дойдоха дузпата и червения картон, но мачът се реши в първите десет минути.

„Що се отнася до червения картон, получи се особено ситуация. В наказателното поле имаше много играчи, когато Еден Азар стреля. Видяхме как един играч се хвърля като вратар и пипна топката с ръце. От резервната скамейка нямаше как да видя кой е бил. Това е за червен картон и дузпа, за съжаление съдията изгони грешния човек. Дори и страничния съдия не може да види кой беше.

„В тази ситуация обаче важното е друго. Имаше ли дузпа? Да. За червен картон ли беше това? Да.

„Бяхме влезли в много силна серия, но Астън Вила успя да я спре по някаква причина - допълни Специалния. - Сега се опитваме отново да наберем скорост. Победата срещу Галатасарай беше важна за нас. А сега участвахме в най-важния мач за сезона на Арсенал. За нас това също беше важен мач."

Oще: арсенал  арсен венгер  висша лига  жозе моуриньо  челси