В 50 страни видяха загуба на Бербатов и Монако

Бербатов крещи, бесен на решение на рефера в края на мача.
Българинът се ядосва, след като негов удар с глава бе изваден от вратаря на Лион.

Димитър Бербатов и Монако загубиха отново - 1:2 на терена на Лион, и са на притеснителното 16-о място във Франция след 5 изиграни мача.

Българинът водеше атаката на гостите и остана на терена 90 минути. Но на два пъти не успя от добри позиции да реализира, като в единия случай вратарят на домакините Антони Лопес извади негов удар с върха на пръстите под гредата.

Лион поведе в 30-ата минута с гол на Набил Фекир, но 9 минути по-късно Лукас Окампос изравни за Монако. Гостите изглеждаха по-близо до успеха, преди обаче Корентин Толисо да завърши брилянтна атака в 73-ата минута и да донесе успеха на Лион.

С 3 загуби, едно реми и само една победа, Монако крета в дъното на таблицата.

Но интересът към клуба е огромен - новата схема на тв правата във френската лига позволи в петък вечер двубоят да се излъчи в 50 страни, включително България (btv action), като сред гледалите мача наживо бяха Албания, Филипините, Канада...