Бербатов се завръща на "Олд Трафърд" за ФА къп

Димитър Бербатов ще се изправи срещу бившите си съотборници от Манчестър Юнайтед на "Олд Трафърд" в среща от четвъртия кръг на турнира за ФА къп.

Снощи "червените дяволи" победиха Уест Хам с 1:0 в преиграването с гол на Уейн Рууни още в 9-ата минута.

Двубоят Манчестър Юнайтед - Фулъм по програма трябва да се изиграе в уикенда на 26-27 януари и ще е първият мач на българина на "Олд Трафърд", откакто напусна Юнайтед през лятото.

Напред продължава и отборът на Арсенал, който съшо постигна минимална домакинска победа с 1:0 над Суонзи.

Арсенал тотално надигра уелсците, но трябваша да чака до последните минути на редовното време, когато Джак Уилшир дари победата на лондончани.

В следващата фаза Арсенал ще гостува на Брайтън.