Загуби за Бербатов и Тонев в Англия | sportcafe.bg

Дидро
26.10.2013, 21:46 (обновена 26.10.2013, 21:54)
димитър бербатов, 2013-2014

Бербатов и Фулъм пак разочароваха и бяха напълно надиграни от Саутхемптън.

Димитър Бербатов и Александър Тонев бяха титуляри за отборите си, които обаче записаха загуби в 9-ия кръг на Висшата лига.

Фулъм падна навръх Димитровден като гост на Саутхемптън с 0:2, надигран и напълно безромощен. Бербатов бе на терена през целия мач, но не успя да сътвори нищо запомнящо се.

Тонев бе сменен в 77-ата минута на домакинското 0:2, което Астън Вила отнесе от Евертън. Българинът видимо се умори след почивката.

Вила можеше да поведе в 8-ата минута, но Кристиан Бентеке изпусна дузпа. После Ромело Лукаку и Лион Осман решиха нещата в полза на гостите.

Арсенал остана начело с 2:0 на терена на Кристъл Палас. Микел Артета и Оливие Жиру записаха головете.

Манчестър Юнайтед обърна Стоук с 3:2, въпреки че два пъти изоставаше - 0:1 и 1:2. На "Олд Трафорд" за домакините вкараха Робин ван Перси, Уейн Рууни и Хавиер Ернандес, а мениджърът Дейвид Мойс най-накрая взе глътка въздух.

Ливърпул разби с 4:1 Уест Бромич с хеттрик на Луис Суарес и фамозен гол на Даниел Стъридж. От трибуните гледаше Каролин Вожнячки, тенис звездата, заклета фенка на "червените" от "Анфийлд".

В последния мач от деня Норич и Кардиф завършиха 0:0.

Арсенал води с 22 точки, Ливърпул има 20.

Oще: александър тонев  арсенал  астън вила  висша лига  димитър бербатов  ливърпул  луис суарес  микел артета  фулъм