Отново трагичен Фулъм

Преди сезона се очакваше Бербатов да гони Клуб 100, но сега основната цел е спасението.

Фулъм регистрира четвърта поредна загуба във Висшата лига след 1:2 у дома срещу Суонзи. Димитър Бербатов игра цял мач за лондончани, но отново не успя да помогне много на тима си - нищо ново от началото на сезона.

Все пак българинът бе активен и се опита да поведе своите с няколко добри отигравания, но е видно, че нещата при "котиджърс" не вървят, а дните на мениджъра Мартин Йол са преброени.

Съвсем отделен е въпросът, че Суонзи се пребори за първа победа в последните си шест мача, и то именно срещу Бербатов и компания.

Поражението остави лондончани в зоната на изпадащите...

"Лебедите" излязоха напред в резултата след автогол на Аарън Хюз в 59-ата минута. В 64-ата минута Скот Паркър изравни, а десет минути преди края Джонджо Шелви донесе победата на Суонзи.

Лидерът Арсенал победи с 2:0 много стабилния от началото на кампанията Саутхемптън и дръпна с 4 точки на Ливърпул.

Двата гола за "артилеристите" реализира Оливие Жиру, а с хлапашка проява "изпъкна" вратарят на гостите Артур Боруц.

В средата на първото полувреме полският страж се опита да лъже с топка в крака, но загуби кълбото и Жиру изведе лондончани.

Малко преди края отново французинът оформи крайното 2:0 от дузпа.