Лудогорец няма спиране - 3:2 над ФК Краснодар

Лудогорец изглежда готов за сблъсъците с Лацио в Лига Европа.

Лудогорец спечели и последната си контрола от лагера в Испания след 3:2 над руския ФК Краснодар.

Успехът на "зелените" впечатли най-вече с обрата, който осъществиха. Бългаският шампион губеше с 0:2 още до 12-та минута на срещата, но в крайна сметка се поздрави с победата.

Марселиньо и Златински изравниха до почивката, а през втората част вкара и Безяк и осигури успеха на "орлите".

Така Лудогорец завърши с четири победи от четири мача подготвителния лагер в Испания.

Там тимът надигра полския Корона (3:0), лидера в чешкото първенство Спарта Прага с 1:0, лидера в руския шампионат Локомотив Москва с 2:1 и днешния си съперник Краснодар с 3:2.