Тоти изхвърли Реал от Шампионската купа | sportcafe.bg

Тоти изхвърли Реал от Шампионската купа

Дидро
30.07.2014, 09:48 (обновена 30.07.2014, 09:55)
Фен се снима с Иско

Запалянко се снима с Иско от Реал в края на мача, когато близо 5 минути не се игра футбол заради нахлулите привърженици.

Легендарният Франческо Тоти бе на точното място и препарира Диего Лопес на вратата на Реал, за да изхвърли европейския шампион от турнира в САЩ. Рома спечели с 1:0, а 37-годишният символ на римския клуб наниза единственото попадение в 58-ата минута.

Реал имаше повече положения, като Гарет Бейл, Иско и Серхио Рамос можеха да донесат аванс на "белия балет" до почивката. Тоти обаче издебна мига след пас на Миралем Пянич и вкара от десетина метра.

В края мачът бе спрян, след като десетки фенове нахлуха през рехавата охрана на стадион "Котън Боул" в Далас, опитвайки се да се снимат или поне да прегърнат звездите.

Кристиано Роналдо изгледа мача от скамейката, но ще е готов да поиграе едно полувреме срещу Манчестър Юнайтед в неделя рано сутринта българско време.

Мачът е без значение за Реал, който отпадна с 1 т. Рома има 3 и при успех над Интер (3 т.) в заключителния двубой се надява Юнайтед  (5 т.) да не бие Роналдо и компания, за да стигне финала.

Oще: далас  реал мадрид  рома  сащ  франческо тоти  шампионска купа