Не е новина, но Юнайтед не победи

Дарън Бент не позволи на Манчестър Юн. да вземе трите точки.

Манчестър Юнайтед и Фулъм завършиха 2:2 в мач от Висшата лига на Англия, преминал през обрати и решен дълбоко в добавеното време.

Домакините изоставаха до 78-та минута, след като Стийв Сидуел бе извел лондончани напред още в 19-та минута, но Робин ван Перси и Майкъл Карик в рамките на 120 секунди обърнаха нещата на "Олд Трафорд".

В последните секунди на добавеното време Дарън Бент донесе точката на Фулъм за крайното 2:2.

Манчестър Юнайтед е на седмо място с 41 точки - 9 зад Ливърпул, който е четвърти. Фулъм остава в дъното на таблицата с актив от 20 точки.

Тотнъм победи Евертън с минималното 1:0 на своя "Уайт Харт Лейн" в другия неделен мач от Премиършип.

Емануел Адебайор бе героят за "шпорите" с гола си в 65-та минута.

Тотнъм е на 5-а позиция на 3 точки зад Ливърпул, който в събота впечатли с гръмкото 5:1 над Арсенал на "Анфийлд".