Бербатов влезе като резерва при 1:1 с ПСЖ

Българинът влезе на мястото на Валер Жермен.

Димитър Бербатов влезе в игра в средата на второто полувреме и игра около 25 минути за Монако при домакинското равенство 1:1 с Пари Сен Жермен от 24-ия кръг на Лига 1.

За малкото време на терена българинът се отличи с добри отигравания, но пред него не се откри възможност за попадение.

Парижани поведоха още в 8-та минута. След корнер Алекс успя да отклони топката с глава към Пасторе на задната греда, който от близко разстояние откри.

Четвърт час преди края на редовното време резултатът бе изравнен. Фабиньо получи топката по дясното крило и центрира по земя към Ривиер.

Кълбото обаче се отклони от шпагата на Тиаго Силва и заблуди Сиригу, за да влезе в мрежата му - автогол.

В последните минути на мача двата тима имаха по едно много чисто положение за гол, но равенството 1:1 се запази.

Пари Сен Жермен води с 5 точки на Монако и цели 11 на третия Лил.