Лудогорец без Минев в Айндховен

Стойчо Стоев ще трябва да прекроява отбраната.

Проблеми измъчват наставника на Лудогорец Стойчо Стоев преди старта на груповата фаза в турнира Лига Европа в четвъртък срещу холандския ПСВ Айндховен.

Бранителят Йордан Минев ще бъде извън терените около две седмици след контузията, която получи в дербито срещу Левски на "Герена".

С травма е и младежкият национал Георги Терзиев, който ще бъде изпратен на лечение при сръбската специалистка Мариана.

Междувременно съдийска бригада от Словакия бе назначена за мача на Лудогорец като гост на ПСВ Айндховен.

Главен рефер на мача ще бъде Иван Кружляк с помощници Томаш Сомолани и Томаш Мокош. За съдиите зад вратите са назначени Рихард Труц и Петер Кралович.

Четвърти съдия пък е Ондрей Брендза. Делегат на УЕФА ще бъде Якоб Ерел от Израел, а съдийски наблюдател на евроцентралата ще бъде Алън Сноди (Северна Ирландия).

Мачът в четвъртък е от 20:00 часа наше време, а домакините предвиждат специална каса за родните запалянковци на "Филипс Стейдиъм".

Гишето се намира пред блок "ММ" между северната и западната трибуна. Касата ще отвори на 19 септември в 10:00 ч. и ще работи до началото на срещата.