28.07.2014, 21:33 (обновена 28.07.2014, 21:57)
dsds

Снимка: © LAP.bg

Кариерата на Краси Балъков в Литекс започва неудачно

Локомотив Сф нанесе второ поредно поражение на Литекс от началото на сезона след 2:0 в "Надежда" в последния мач от втория кръг на "А" група. "Оранжевите" са на последното място и са единственият отбор с две загуби и голова разлика 0:3 след загубата от ЦСКА с 0:1 в първия кръг.

Още в 9-та минута след груба грешка на Васил Божиков топката попадна в Ламжед Шехуди, който стреля, но топката се отби от напречната греда. В 24-та минута обаче тунизийският централен нападател на Локомотив Ламжед Шехуди бе в прегръдките на съотборниците си. Даниел Генов центрира в наказателното поле на гостите от Ловеч, Шехуди засече топката и я изпрати в мрежата на бразилския вратар Винисиус Баривиейра за 1:0 за.

Гостите бяха много близко до изравняването в 41-та минута, когато след грешка в защитата на столичани топката попадна в колумбийския нападател Уилмар Джордан, който излезе сам срещу Божидар Митрев, но вратарят на Локомотив се намеси по отличен начин и спаси мрежата си.

Мачът бе решен в 79-та минута, когато след центриране в наказателното поле на гостите топката попадна в Даниел Генов, който стреля от воле. Винисиус Баривирейра успя да избие удара, но топката се озова отново в Даниел Генов, който бе точен за 2:0.

"За две седмици изиграхме пет мача, което натежа. Това е най-слабият ни мач до този момент. Може би причина за това е двубоят в Унгария, в който хвърлихме много сили да обърнем резултата и да се класираме напред. Реалист съм. Двете поредни загуби в "А" група ме притесняват. След като загубиш, треньорският стол винаги се клати", заяви наставникът на ловчанлии Красимир Балъков.

Oще: а група  красимир балъков  литекс  локомотив софия