В Италия Юве и Рома маршируват победно

Карлос Тевес е безподащен този сезон и води при голмайсторите в Италия с 9 гола.

Ювентус и Рома крачат като исполини сред Серия "А" с победи и очевидно битката за титлата ще е жестока. В събота Рома обърна от 0:1 до 2:1 гостуването си на Аталанта, въпреки че бе без наказания си лидер и капитан Франческо Тоти.

Домакините поведоха още във 2-рата минута чрез Макси Моралес, но Адем Ляич и Раджа Наинголан до почивката наместиха нещата така, както ги искаха гостите.

В късния мач Ювентус разби Лацио насред Рим с 3:0 с два гола на Пол Погла и един на Карлос Тевес.
Юве води с 31 точки, Рома има 28. Днес Наполи може да се доближи до римляните (сега неаполитанците са с 21 т. на трето място), ако победи у дома Каляри.

В 21,45 е дербито на кръга - Милан срещу Интер.