Лудогорец набира скорост за Лацио - 1:0 над Спарта П. | sportcafe.bg

Лудогорец набира скорост за Лацио - 1:0 над Спарта П.

06.02.2014, 21:15 (обновена 06.02.2014, 21:17)
христо златински, лудогорец

Златински е добър изпълнител на статични положения.

Шампионът Лудогорец победи чешкия гранд Спарта Прага с 1:0 в контрола в Испания.

Христо Златински реализира единственото попадение в началото на второто полувреме от пряк свободен удар.

Наставникът на българите Стойчо Стоев вече избистря тактиката за предстоящите сблъсъци с Лацио от Лига Европа и въпреки че направи 7 смени, те бяха след 60-та минута.

Георги Терзиев получи контузия в коляното, но все още не е ясно колко е сериозна.

В следващата си проверка, която е на 8 февруари, шампионите ще мерят сили с руския Локомотив Москва.

ЛУДОГОРЕЦ: Чворович, Кайсара (73-Шоко), Моци, Терзиев (61-Мантула), Минев, Александров (77-Луму), Златински (65-Ешпиньо), Дяков, Мисиджан (70-Абало), Марселиньо (65-Ернандес), Кишада (65-Безяк)

Oще: а група  лудогорец  стойчо стоев  теро мантула  христо златински