Дидро
24.08.2013, 17:17 (обновена 24.08.2013, 17:24)
георги миланов в цска москва

Георги Миланов записа дебют като титуляр в ЦСКА (Москва).

Георги Миланов бе титуляр за първи път след трансфера си в ЦСКА (Москва), но остана на терена само едно полувреме.

Шампионите на Русия удариха с 2:1 като гост Том и са лидери в класирането с 14 т. от 6 мача.

Миланов започна в стартовия състав, но бе заменен в 46-ата минута от сърбина Зоран Тошич.

След първото полувреме ЦСКА изоставаше с 0:1, но обърна резултата до 2:1 с голове на Ахмед Муса и Сейду Думбия.

В другия интересен мач за деня в Русия, Зенит измъкна 1:1 при гостуването на Динамо в Москва с късен изравнителен гол на Александър Кержаков.

Oще: георги миланов  дебют  русия  том томск  цска москва