Четири медала за Катрин Тасева от Световната купа в Пезаро | sportcafe.bg

Четири медала за Катрин Тасева от Световната купа в Пезаро

15.04.2018, 17:43 (обновена 16.04.2018, 08:39)
Катрин Тасева

Тасева се представи много силно вчера и днес

Катрин Тасева спечели четири медала на турнира от Световната купа по художествена гимнастика в Пезаро.

Българската гимнастичка взе две сребърни и две бронзови отличия, започвайки още вчера с второто си място в многобоя. Днес тя стана втора във финала на лента (с оценка 18.050) и стигна до трети места на бухалки и на обръч (съответно 18.250 и 18.300).

На топка Тасева се класира четвърта с 18.050.

В Пезаро участва и Невяна Владинова в своето първо състезание за сезона. Тя направи грешки и взе пето място на топка, седмо на бухалки и осмо на обръч, а на лента не се класира във финала.

Българският ансамбъл не се състезава в Пезаро поради нуждата от възстановяване на контузените ни гимнастички.

Oще: ансамбъл  бухалки  гимнастички  грешки  катрин тасева  лента  медали  многобой  невяна владинова  обръч  оценка  пезаро  световна купа  топка  уреди  художествена гимнастика  четири медала