Бразилия громи с 4:0

Неймар отбеляза първия гол за Бразилия

Бразилия разгроми Панама с 4:0 в контрола в Гояш. "Селесао" отбеляза по две попадения през всяко от полувремената.

Домакините впечатлиха след почивката, когато показаха силен футбол. Това бе осми пореден успех за Бразилия в контролните мачове, а отборът нямат загуба вече 10 месеца.

В 27-та минута Неймар си спечели фаул пред наказателното поле и с прецизен удар отбеляза за 1:0, а 5 преди почивката Даниел Алвеш с удар по земя покачи на 2:0.

Още в 47-та минута домакините отбелязаха и трети гол, като Неймар изведе Хълк с пета, а той с прецизен удар покрай плонжа на вратаря прати топката в мрежата.

Крайното 4:0 бе оформено в 73-та минута след поредната страхотна комбинация в предни позиции и попадение на Вилиан.

Малко преди края панамците останаха с човек по-малко за фаул в наказателното поле, който обаче незнайно защо не донесе дузпа в полза на Бразилия.

До началото на Мондиала "селесао" ще изиграе още една проверка.

В петък отборът на Сколари играе със съседите ни от Сърбия в генерална репетиция за мача с Хърватия от откриването на първенството на 12-ти юни.