Ад от небето спря за 40 минути контролата Англия - Хондурас | sportcafe.bg

Светкавици и гръмотевици спряха мача на Англия

Дидро
08.06.2014, 08:28 (обновена 08.06.2014, 08:40)
Стъридж, Англия - Хондурас

Стъридж е ядосан от поредния си пропуск срещу Хондурас.

Англия изпусна дузина голове и тръгна към световното с 0:0 в последната контрола срещу Хондурас. Даниел Стъридж бе основният виновник, пропилял поне 4 стопроцентови положения в проверката, а мачът бе спрян за близо 40 минути от притеснения за сигурността на играчите.

Реферът Рикардо Саласар прибра двата тима в съблекалните в 23-ата минута, защото край стадиона гърмеше и светеше. Буря, типична за щата Флорида, изведнъж измести слънцето, като прогнозата бе за опасни светкавици. Съдията нареди 30-минутна пауза.

След 30 минути отборите загряха отново и подновиха играта, като над стадиона се бе излял проливен дъжд, но слънцето се бе върнало и опасност нямаше.

Англия игра особено силно в минутите, когато на терена се събраха Рос Баркли и Джак Уилшър, но така и не стигна до гол. Хондурас показа, че няма да се дава на никого - с 8 жълти и червен картон, предизвикани от здрави влизания във всяко единоборство, независимо, че това бе просто контрола.

Първият мач на Англия на Мондиала е в неделя сутринта от 1 ч срещу Италия.

Oще: англия  буря  контрола  маями  мондиал  хондурас