Барса без пощада - 4:0 над Райо | sportcafe.bg

Дидро
22.09.2013, 10:03 (обновена 22.09.2013, 10:10)
Педро Родригес, Барселона, Депортиво

Снимка: © getty images/guiliver photos

Педро Родригес заби хеттрик за Барса и донесе пета поредна победа на отбора в първенството.

Барселона няма спиране - пета победа в пет кръга от испанското първенство. Каталунците разбиха като гост Райо Валекано с 4:0, като три гола заби Педро Родригес.

Асистенциите за попаденията на нападателя бяха на Лео Меси, Сеск Фабрегас и Неймар, а самият Фабрегас оформи резултата с четвъртия гол.

Вратарят на Барса Виктор Валдес спаси дузпа при 1:0 в края на първото полувреме.

Но Барса не е сам на върха. Атлетико (Мадрид) също записа пета поредна победа - 2:0 при визитата на Валядолид.

Така двата тима са единствените с пълен актив в Испания.

Головете за Атлетико вкараха Раул Гарсия и Диего Коща, и двата след почивката.

Oще: 2013-2014  атлетико  барселона  педро родригес  примера дивисион  райо валекано