Тийнейджър бележи за ЦСКА при 3:0 над Академик Св | sportcafe.bg

Тийнейджър бележи за ЦСКА при 3:0 над Академик Св

13.02.2014, 16:56 (обновена 13.02.2014, 16:59)
иво чочев, цска - ботев 0-0, 1 септември 2013

Стойчо Младенов пусна юноши и резерви.

ЦСКА победи Академик Св с 3:0 в контролна среща, играна на терена на Националната спортна академия.

Наставникът Стойчо Младенов пусна само резерви и юноши, а в проверката участие взе и новопривлеченият Иван Стоянов.

Освен него сред стартовите 11 място намира и сърбинът Иван Маркович, който е на проби в тима.

След нулево първо полувреме Антон Карачанаков вкара в 63-та минута от дузпа, отсъдена за спорно нарушение срещу Григор Долапчиев.

На 2:0 покачи Тони Силва, който вкара великолепен гол в 71-та минута. Португалецът овладя топката отдясно на ъгъла на наказателното поле, финтира двама бранители и след фалцов изстрел с левия крак вкара в горния десен ъгъл на свищовската врата.

Крайното 3:0 оформи 17-годишният Михаил Шилдаров минута преди края на редовното време.

В първия пролетен кръг другата седмица ЦСКА гостува на Черноморец.

Oще: а група  контрола  стойчо младенов  цска