ЦСКА загря за Левски със 7:0 | sportcafe.bg

ЦСКА загря за Левски със 7:0

14.12.2013, 20:48 (обновена 14.12.2013, 20:59)
цска, мартин петров, емил гъргоров, хауърд - радост след 3-1 над Нефтохимик, ноември 2013

За Бадема, Мартин и останалите цесекари остана един мач тази година. Но то какъв...

ЦСКА разгроми със 7:0 на "Армията" един от опашкарите в "А" група Любимец и поне временно се изкачи на трето място в класирането на "А" група.

С два гола и три асистенции се отличи Антон Карачанаков, а наставникът на "червените" Стойчо Младенов даде шанс на много от резервите, както и на юношата Петър Витанов.

Омар Косоко, Емил Гъргоров, Венцислав Василев, Григор Долапчиев и Ивайло Чочев реализираха останалите попадения ца ЦСКА.

Звездата Мартин Петров започна като титуляр, но на почивката бе заменен заедно с Емил Гъргоров при 3:0 за "армейците".

ЦСКА изигра последния си шамионатен мач за годината, но в четвъртък, 19-ти декември, предстои реваншът с Левски от турнира за Купата на България.

В първия двубой, в който символични домакини бяха "червените", не бе излъчен победител - 0:0.

Именно Левски може да измести ЦСКА от третото място в елита, ако победи Нефтохимик. При такова стечение на обстоятелствата в Сливен, "сините" ще съберат с точка повече от вечния си съперник.

Oще: а група  левски  стойчо младенов  цска