В Ботев недоволни след победата

Тодор Неделев отново вкара за Ботев

Ботев победи с 3:2 Славия като домакин в мач от шестия кръг на А група, като „канарите" предложиха много емоции - отрицателни и положителни на феновете си. Славия поведе чрез бившия играч на Ботев Атанас Курдов, но домакините обърнаха хода на мача чрез Ромарио Корзорг и Тодор Неделев.

През второто полувреме Славия стигна до 2:2 - точен беше резервата Фернандо да Силва, но Ботев си осигури победата в 78 минута с гол на Томаш Иршак.

След мача спортният директор на Ботев Александър Александров заяви, че не е доволен от играта на домакините.

„Стана оспорван мач, ние изпуснахме доста положения - обясни Кривия. - Сами си вкарахме два гола, тъй като допуснахме две фрапиращи грешки. Радващо е, че след като губехме, успяхме да обърнем хода на мача. Срещу по-класен съперник, можеше и да загубим."

След тази победа Ботев е на второ място с 13 точки, а Славия има пет.