Фен нахлу за селфи с Лампард

След снимката на терена, фенът бе отведен в полицейския участък

Младият фен на Манчестър Сити, който нахлу на терена на "Етихад" по време на двубоя с Шефийлд Уензди, за да си направи селфи с Франк Лампард, е бил освободен от полицията няколко часа след мача.

Все още не е ясно какво наказание ще бъде наложено на запалянкото от органите на реда, но от Манчестър Сити обявиха, че той няма да бъде допускан на трибуните в следващите три домакински срещи на "гражданите".

Сити разгроми Уензди със 7:0, а Лампард реализира две от попаденията. Всички голове паднаха през втората част, след като на полувремето резултатът беше 0:0.