01.04.2014, 14:03 (обновена 01.04.2014, 14:06)
Станислав Тодоров

Снимка: © Gong.bg

Тодоров получи наряд за интересния сблъсък

Станислав Тодоров ще ръководи четвъртфиналната среща реванш от турнира за Купата на България между Лудогорец и Литекс.

Срещата е утре от 18:00 часа на стадион "Лудогорец арена" в Разград.

Негови помощници ще бъдат Диян Вълков и Мартин Димитров. Четвърти съдия ще е Иван Кирилов. Лудогорец постигна победа с 2:1 като гост в първата среща.

"Оранжевите" са с нов треньор, след като Златомир Загорчич бе освободен след поражението от ЦСКА миналия уикенд.

Неговото място бе заето от друг сърбин - Миодраг Йешич.

В последните седмици мачовете между Лудогорец и Литекс бяха съпътствани от много скандали, като в полемиките сериозно се включи босът на "зелените" Кирил Домусчиев.

Oще: а група  купа на българия  литекс  лудогорец