Роналдо приземен и контузен в Париж

Роналдо за пореден път е спрян от съотборника му в Реал Рафаел Варан.
Така изглеждаше коляното на Кристиано след смяната.
Французите се забавляваха, това е танцът след гола на Погба (вляво).

Кристиано Роналдо изживя поредна разочароваща вечер с португалския национален отбор, победен с 1:2 в Париж от Франция в контрола. Асът напусна в 76-ата минута, заменен от Жоао Марио. Камерите показаха скамейката на португалците, където Роналдо бе с огромна превръзка на лявото коляно.

Колко сериозна е травмата не е ясно.

Но физиономията на звездата показваше разочарование от играта на отбора му, не само от контузията.

Франция напълно надигра гостите си пред 81 хиляди на "Стад дьо Франс". Още в 3-ата минута Карим Бензема откри, а до края на първото полувреме Антоан Гризман и Бензема измъчиха португалската защита. Нани имаше възможност да изравни с единственото по-сериозно положение за гостите.

Пол Погба удвои аванса на "петлите", преди Рикардо Куарежма да върне един гол в края, но... не стигна.