Ивелин Попов с 2 гола, поведе при стрелците в Русия

Попов не можеше да бъде удържан от защитниците на Ростов.

Ивелин Попов блесна с два гола във втория кръг на руското първенство, като вече има 3 попадения и дели първото място при стрелците.

Капитанът на националния тим изведе Кубан напред в резултата още в 6-ата минута на домакинския мач с Ростов. Българинът забоде с глава топката във вратата.

Гостите изравниха, но в 65-ата минута за прийом от борбата срещу Попов бе отсъдена дузпа, а самият Ивелин реализира за 2:1.

В добавеното време Ростов се добра до 2:2.

Попов вкара и на старта на сезона при 2:0 над УФА и така с 3 гола дели първото място при реализаторите с Александър Кокорин от Динамо (Москва).