Меси се върна, но не спаси Барселона

Дидро
20.10.2013, 07:39 (обновена 20.10.2013, 07:45)
Меси отново в игра, Осасуна - Барса 0:0

Меси поведе Барса към победа в минутите, когато се появи на терена. Но смелите домакини от Осасуна не се дадоха - 0:0.

Лео Меси се върна в игра след травма, но не успя да спаси стопроцентовия рекорд на Барселона в Испания. След осем поредни победи дойде 0:0 на терена на Осасуна.

Меси се появи на терена в 68-ата минута на мястото на Шави, а до края имаше 1-2 добри ситуации, като очевидно оживи играта на гостите. Но Барса загуби първи точки.

Същото обаче стори и другият безгрешен тим - Атлетико (Мадрид). Столичани паднаха с 0:1 като гост на Еспаньол и направиха битката на върха още по-интересна.

След 9 кръга Барса е с 25 точки, Атлетико има 24, а Реал е с 22. В следващия кръг предстои Ел Класико - Барса срещу Реал на "Камп ноу", в събота от 19 ч.

Oще: барселона  лионел меси  осасуна  примера дивисион