Левски бие пред погледа на Тасевски

Дарко навести бившия си отбор. Снимка: Интернет
Дарко навести бившия си отбор.

Антонио Аниете и Валери Домовчийски вкараха головете при победата на Левски с 2:0 срещу Пирин (Разлог) в контролна среща по футбол, която беше изгледана от бившите играчи на "сините" Дарко Тасевски и Орлин Старокин.

Левски доминираше през цялото време на терена, но не успя да вкара гол през първото полувреме и трябваше да гони победа през втората част.

Георги Иванов заложи на обичайния си титулярен състав, а след почивката вкара в игра голяма част от юношите, играещи в дублиращия тим.

Повечето от играчите в синьо обаче направиха уникални пропуски пред вратата на гостите, които можеха да загубят с доста повече голове на "Герена". Аниете откри резултата в полза на Левски в 50-та минута, след като завърши хубава атака и пас на Мирослав Иванов.

Само осем минути по-късно Домовчийски покачи на 2:0, като при попадението на нападателя шанс да се разпише имаше и Роман Прохазка, но той пропусна да засече отличното центриране на защитника Пламен Димов.

Левски не пропусна да направи и дежурната фрапантна грешка в защита, но Пирин не се възползва. Пропускът направи Цветан Върсанов и гостите загубиха с 0:2.