Моуриньо: Имаше дузпа срещу Иванович | sportcafe.bg

Sportcafe.bg
27.10.2014, 07:45 (обновена 27.10.2014, 07:55)
Моуриньо срещу Арсенал

Моуриньо обяви, че е доволен от играта на Челси срещу Юнайтед

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо се оплака от някои решения на рефера на мача с Манчестър Юнайтед вчера, завършил 1:1. В типичния си стил Специалния обърна внимание на това, което не му харесва, след което обяви, че няма да говори за тези неща.

„Червеният картон на Бранислав Иванович е типичен пример за това - обясни Моуриньо. - Бях сигурен, че ще се стигне до това. Ако трябва да го коментирам, трябва и да кажа, че имаше дузпа срещу Иванович. Но не искам сега да повдигаме тази тема. Според мен Крис Смолинг събори Иванович за дузпа. Също така, обърнете внимание и колко жълти картони се натрупаха на сметката на нашите играчи.

„Не искам да говоря за всичко това, защото знаете, че съм откровен, а това ще ми донесе проблеми."

Моуриньо обаче похвали играта на Челси и обясни, че е доволен от посоката, в която се развива лондонският отбор.

„Не мога да коментирам загубата на Сити от Уест Хем, ние гледаме само нашето представяне - обясни португалецът. - Мачът на „Олд Трафорд" беше един от най-опасните за нас този сезон. Не постигнахме резултата, който искахме, но се представихме добре."

Челси има 6 точки аванс пред Сити и е на 4 пред Саутхемптън, който заема второто място.

„Не забравяйте, че вече играхме като гост и на Сити, така че се представяме добре - допълни Жозе. - През първото полувреме играта беше изравнена, но след почивката ние доминирахме, не оставихме никакъв шанс на Юнайтед."

Oще: англия  висша лига  жозе моуриньо  манчестър юнайтед  челси