Байерн победи Щутгарт след уникален гол | sportcafe.bg

Байерн победи Щутгарт след уникален гол

30.01.2014, 08:52 (обновена 30.01.2014, 08:58)
гьотце бележи на дортмунд, 0-3 за байерн, ноември 2013

Байерн вече е недостижим, а е едва средата на сезона.

Байерн Мюнхен изтръгна трудна победа с 2:1 над Щутгарт като гост в двубой от Бундеслигата. Баварците направиха обрат, след като четвърт час преди края губеха с 0:1.

Клаудио Писаро изрвани с глава в 76-та минута, след като в 29-та Ведад Ибишевич бе извел домакините напред.

В третата минута на добавеното време Рафиня центрира и Тиаго Алкантара със странична ножица изпрати топката във вратата на Свен Улрайх, който преди това бе направил блестящи спасявания.

Едва в средата на сезона Байерн вече е недостижим, като има аванс от 13 точки пред втория Леверкузен и 17 пред Дортмунд и Гладбах.

rtal.bg/news.php?news=469681
ившият халф на Барселона Тиаго Алкантара не просто донесе победата на Байерн (Мюнхен) с 2:1 срещу Щутгарт като гост в третата минута на добавеното време тази вечер, но го стори с феноменален гол. Баварците направиха впечатляващ обрат, след като четвърт час преди края губеха с 0:1 в резултата, преди ветеранът Клаудио Писаро да изрвани с глава в 76-ата минута (в 29-ата Ведад Ибишевич бе извел домакините напред). Течеше 93-ата минута, когато Рафиня центрира и Тиаго с фантастична странична ножица изпрати топката във вратата на Свен Улрайх, който преди това бе направил блестящи спасявания. Насладете се на красивото и ценно попадение на Тиаго Алкантара, първо за него в германската Бундеслига.

Oще: байерн мюнхен  бундеслига  тиаго алкантара  хосеп гуардиола  щутгарт